Střední škola v zahraničí se Started

Zažij období svého života! Vyjeď studovat do Velké Británie na jednu z nejlepších internátních škol a získej top vzdělání, prvotřídní přípravu na vysokou školu a zážitky, které si budeš pamatovat na celý život.

Kontaktuj nás
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Našim posláním je pomoci studentům dostat se na prestižní internátní střední školy ve Velké Británii. Umožňujeme vyjet na roční či víceleté studijní pobyty, v rámci kterých mohou studenti absolvovat například i IB program či přípravu na A-Levels.

Vybírat můžete ze škol po celé Velké Británii, od velkých měst po venkov podle toho, co vám více vyhovuje. Dbáme vždy na to, aby byly školy kvalitní a poskytly studentům to nejlepší možné zázemí. Obrovskou výhodou studia na internátní škole je kromě kvalitního vzdělání i mezinárodní prostředí, které studentům umožní rozhled a sebevědomí, aby uspěli v globální společnosti.

Často kladené dotazy

Aneb vše, co jste se o studiu v zahraničí chtěli dozvědět, ale báli jste se zeptat.

 • Mezi jakými školami můžeš vybírat?

  Pomůžeme Ti na internátní školy po celé Velké Británii. Je na Tobě, jaká kritéria jsou pro Tebe stěžejní. Některé školy kladou důraz např. na sportovní možnosti a zázemí, na jiných si můžeš zase vybírat mezi rozmanitou nabídkou uměleckých aktivit. Jedna věc je však jasná – vybírat budeš mezi kvalitními školami, které Ti nabídnou to nejlepší vzdělání.

 • Můžeš zakončit studium nějakým certifikátem?

  Ano, v rámci studia můžeš složit například britskou obdobu maturity A Levels či získat mezinárodní certifikát International Baccalaureate. Oba programy Tě skvěle připraví a umožní bezproblémový přestup na zahraniční univerzity.

 • Jakou úroveň angličtiny potřebuješ?

  Testování znalosti angličtiny je obvykle součástí přijímacího procesu na danou školu a není potřeba skládat dodatečné zkoušky. Očekávaná úroveň jazyka je B1-B2.

 • Proč do toho máš jít s námi?

  Sami jsme studiem na zahraniční internátní škole prošli a víme proto, co je pro studenty důležité a čeho se mohou obávat. Chápeme individualitu každého uchazeče a k celému přijímacímu procesu tak přistupujeme – budeme Ti k dispozici po celou dobu a naše asistence se rozhodně neomezuje pouze na formální provedení přijímacím procesem. Budeme tu pro Tebe, ať už Tě zajímá cokoliv.

 • Kdy je ideální se přihlásit?

  Pokud chceš mít vše v klidu, obrať se na nás na podzim rok předtím, než plánuješ vyjet. Bude tak dost času vybrat ideální školu, ale třeba i ucházet se o stipendia. Získat místo na škole bývá však možné i později, takže se na nás neváhej obrátit, jakmile se na to budeš cítit.

Napište nám

Milí přátelé vzdělávání, zejména toho zahraničního, pokud máte jakékoli otázky, nebo si s námi prostě chcete popovídat, určitě se nám ozvěte. Rádi o vás uslyšíme.


Jsme registrované centrum UCAS

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Jsme registrované centrum UCAS