Chcete načerpat inspiraci? Ohlédnutí za Start-ed meetupem

17. 2. 2024
Chcete načerpat inspiraci? Ohlédnutí za Start-ed meetupem

Pokud máte zkušenosti ze zahraničních univerzit a hledáte podobně smýšlející studenty, Start-ed meetup je jednou z akcí, kde se tyto dvě věci spojují. Pojďme se společně ohlédnout za posledním student and alumni meetupem!


Start-ed meetup

Na začátku kalendářního roku 2024, konkrétně 3. ledna, se v Praze uskutečnil už tradiční Start-ed student & alumni meetup. Od 16:30 se ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v místnosti Minuta sjela řada studentů, které pojí jedna vášeň, a to studium v zahraničí.

Své zkušenosti přijeli během vánočních svátků sdílet i studenti, kteří již na zahraničních univerzitách studují, aby mohli své budoucí kolegy inspirovat do jejich další životní etapy. Pomalu, ale jistě totiž už podáváme přihlášky do zahraničí na nadcházející školní rok. Určitě doporučujeme začít s přípravou už dopředu. Sami můžeme s radostí říct, že jsme připravení.

V samotném srdci Prahy se tak střetli podobně smýšlející lidé a bylo skvělé pozorovat, jak se potkávají zážitky studentů studujících v zahraničí s motivací a odhodláním studentů, kteří tam teprve zamíří. Obě skupinky dělí jen minimální věkový rozdíl, ale množství zkušeností a zážitků načerpaných v zahraničí je k nezaplacení.

V týmu Start-ed nás velmi těší stále stoupající popularita a přízeň ze strany studentů všech ročníků. Univerzity v zahraničí jistě nabízí nevšední zkušenost, která se hodí v profesním, ale i osobním životě. A my vám v dosažení vašich snů a cílů rádi pomůžeme!

Byl to náš už druhý Start-ed meetup, ale plánujeme pořádat podobné akce pravidelně. Ověřilo se nám totiž, že je to skvělá možnost pro setkávání podobně smýšlejících lidí. Navíc rádi udržujeme kontakt s našimi úspěšnými studenty, kteří už své zkušenosti načerpali a mohou je předávat i ostatním.


A jak vlastně celá akce vypadala? Pojďme se společně podívat na fotky!


Chtěli byste se také jednou dostat na zahraniční univerzitu? Napište nám na naší stránce Start-ed a rádi vám pomůžeme!

Napište nám

Milí přátelé vzdělávání, zejména toho zahraničního, pokud máte jakékoli otázky, nebo si s námi prostě chcete popovídat, určitě se nám ozvěte. Rádi o vás uslyšíme.


Jsme registrované centrum UCAS

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Jsme registrované centrum UCAS