Loading...
O nás 2021-08-13T17:31:20+00:00

O STARTED

Started se snaží bořit mýty o nedostupnosti prestižních univerzit. Chceme studenty motivovat k přesvědčení, že se na nejlepší univerzity dostat lze, a pomoci jim projít celým přijímacím procesem.

Naše služby jsou pro studenty, kteří se chystají hlásit na bakalářské či magisterské studium na zahraničních univerzitách. Věříme, že za neúspěchem mnohých uchazečů bývá neznalost přijímacího procesu, což znemožňuje správnou koncepci přihlášky a uzavře tak dveře k prestižnímu vzdělání. Started poskytuje veškerou asistenci a péči tak, aby uchazeči zcela maximalizovali své šance a dosáhli svého snu.

Kdo stojí za projektem

Jan Philipp, MSc.

Jan vystudoval bakalářské studium na pražské VŠE. Po neúspěšné přihlášce na magisterské studium na Imperial Business School v Londýně odjeli Jan a Lucie na gap year do Indonésie. Tam absolvovali roční stáž v indonéské finanční skupině v hlavním městě Jakartě. Během této doby se Jan také začal zajímat o to, jak má správná přihláška na prestižní univerzitu vypadat. Pomohlo mu v tom množství rozhovorů s úspěšnými i neúspěšnými uchazeči, zástupci škol a literatura od autorů působících v přijímacích komisích. Začal pronikat do logiky přijímacího procesu a následující rok se tak na Imperial Business School dostal. Po dokončení studií nastoupil do Boston Consulting Group, kde nyní působí.

Lucie Philippová, MSc.

Lucie se po dokončení bakalářského studia na Karlově univerzitě úspěšně dostala na SOAS, University of London. Z důvodu Janova nepřijetí si však nástup na univerzitu o rok odložila a odjela s Janem na roční stáž v Indonésii. Po této stáži nastoupila na SOAS, kde získala magisterský titul. Tam se jí naskytl bližší náhled do organizace univerzity v roli studentského zástupce. Mohla se tak podílet na některých školních rozhodnutích a procesech, včetně řešení přijímacích procesů. Po škole nastoupila do zaměstnání ve sféře soukromého školství a nyní se naplno věnuje projektu Started.

Jan i Lucie si po návratu do České republiky všimli, že přihlášky studentů na zahraniční univerzity často vykazují stejné chyby či nedostatky. Kvůli těmto chybám uchazeči často neuspěli, ačkoliv se jim dá poměrně snadno vyhnout. Všichni, s kým Jan a Lucie začali spolupracovat, získali nabídku buď od všech, nebo od většiny univerzit, na které se hlásili. To je přimělo k tomu, aby se studentskému poradenství věnovali naplno.

Neváhejte a kontaktujte nás, abyste získali více informací o tom, jak vám můžeme pomoci změnit váš osud.

Kontaktujte nás